Balkonų stiklinimas plastikinių langų sistema

     Balkonų stiklinimas plastikinėmis langų konstrukcijomis gali būti pasirenkamas tuomet, kai vietoj turimo atviro balkono, norite turėti papildomą šiltą patalpą, kuri Jūsų būstui suteiktų  garso ir šilumos izoliaciją, apsaugotų nuo sudėtingų klimato sąlygų.

Balkonų stiklinimo konstrukcijos gaminamos iš plastikinių, baltų arba medžio imitacijos, GEALAN 6 kamerų, jos yra 74 mm storio profilinių bešvinių langų ir laikomos ekologiškomis. Įvairūs plastikinių langų sujungimo elementai suteikia galimybę įstiklinti ne tik standartinius tiesius balkonus, bet ir sudėtingesnes konstrukcijas –  kampinius ar užapvalintus balkonus. Balkonų stiklinimas ir jo konstrukcija pasirenkama individualiai, pagal kliento pageidavimus, suteikiant pasirinkimo teisę spręsti kiek dalių bus varstomų, kiek nevarstomų ir į kurią pusę atidaromų. Balkono stiklinimas suteikia galimybę, kad  patalpa pilnai būtų vėdinama atidarius langą pilnai arba jį atvėrus iš viršaus, arba  sumontuojant įvairaus tipo orlaides, atsižvelgiant į kliento pageidavimus.

Tiems kam reikalingas papildomas saugumas, pavyzdžiui – gyvenantiems pirmame aukšte, balkonų stiklinimas gali būti montuojamas įdedant prieš įsilaužiminę langų sistemą su rakinamomis rankenėlėmis. Tokia sistema užtikrina sudėtingesnį balkono atidarymą iš lauko, tačiau išlieka lengvai valdoma iš vidinės pusės. Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis – yra jauki, šilta ir šviesi  papildoma namų erdvė.

Turintiems ypatingų pageidavimų galime suderinti balkonų stiklinimą, panaudojant skirtingų spalvų plastikinius profilius, t.y. langai iš vidaus bus derinami prie vidinio būsto dizaino, o baltos spalvos iš lauko pusės, taip išlaikant reikalingą spalvų vaizdą balkono viduje, o likusi lauko pusės balta profilių spalva nesugadins vienodo gyvenamojo namo architektūrinio sprendimo.

     Tikriausiai patys pagrindiniai reikalavimai stiklinant balkonus – kokybė, ilgaamžiškumas, garso ir šilumos izoliacija, todėl savo klientams rekomenduojame GEALAN S 8000 6 kamerų profilių sistemą. Ši sistema yra klasikinio dizaino, tačiau pasižymi ypač geromis garso ir šilumos izoliacijos savybėmis. Nurodytas kamerų skaičius ir jų išdėstymas sąlygoja gerus garso izoliacijos rodiklius ir  pačio profilio sistemos padidintą atsparumą šilumos laidumui. Balkono stiklinimo sistemos patvarumui išgauti 74 mm profilio montavimo gylyje naudojame 1,5 mm storio cinkuoto plieno armatūrą, o tai užtikrina puikų plastikinės balkono stiklinimo sistemos stabilumą ir patvarumą.

Balkonų stiklinimas plastikinių langų sistema GEALAN S 8000 yra sertifikuota iratitinka visus, šiai veiklai taikomus,  normatyvinius reikalavimus. Balkonų stiklinimo privalumas:

  • Pralaidi šviesai, tačiau puiki šilumos ir garso izoliacija;
  • Profilio gamybos technologijoje nenaudojame švino;
  • Šilumos laidumo koeficientas U=1-1.3 W/m2K;
  • Stabilumas, patvarumas, ilgaamžiškumas;
  • Saugūs ir patvarūs vokiški varstymo mechanizmai ir rankenėlės;
  • Tradicinė, spalvota ir medienos raštų įvairovė;
  • Suteikiama  5 metų garantija.
balkonų stiklinimas
balkonų stiklinimas
balkonų stiklinimas