Garažų vartai

Juostiniai garažo vartai

     TLB – juostiniai garažo vartai yra gaminami iš 4 cm storio poliuretano užpildo „sandwich“ tipo segmentų. Segmentų paviršiuje yra suformuotos 10 cm juostos, kurios sudaro ištisinės vartų plokštumos įspūdį. Tokio tipo vartai gali būti pagaminti iki 6 m pločio ir 3 m aukščio. Jei Jums reikalingi didesnių išmatavimų šio tipo garažo vartai, ieškokite variantų skyrelyje TLP tipo vartai. Šio tipo vartai yra lengvai automatizuojami ir gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Esant automatikai vartų rakinimas nebūtinas, o jei automatikos nėra pasiūlysime Jums buitinių ir pramoninių spynų.

Filinginiai garažo vartai

     TLC – filinginiai garažo vartai puikiai tinka tradicinio ir modernaus stiliaus pastatams. Šio tipo vartai pasižymi tolygu dizaino elementų išdėstymu segmentuose, kas suteikia vartams išbaigtumo įspūdį. TLC filinginiai garažo vartai gali būti pagaminti iki 6 m pločio ir 3 m aukščio.

Šie vartai lengvai automatizuojami ir gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Esant automatikai g aražo vartų rakinimas nebūtinas, o jei automatikos nėra pasiūlysime Jums buitinių ir pramoninių spynų.Lygūs garažo vartai

TLS – lygūs tai išskirtinio dizaino lygaus paviršiaus garažo vartai. 50% storesnė, nei standartinė, išorinė skarda suteikia šiam gaminiui įpatingai plokščią ir lygų paviršių. Šis vartų dizainas puikiai dera prie šiuolaikiškų pastatų eksterjero. TLS vartai gali būti pagaminti iki 6 m pločio ir 3 m aukščio.

Vartai lengvai automatizuojami ir  gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Esant automatikai vartų rakinimas nebūtinas, o jei automatikos nėra pasiūlysime Jums buitinių ir pramoninių spynų.

Juostiniai vartai pramonei

     TLP – juostiniai vartai yra gaminami iš 4 cm storio poliuretano užpildo „sandwich“ tipo segmentų. Segmentų paviršiuje yra suformuotos 10 cm juostos, kurios kartu su standumo profiliais padaro TLP vartų segmentus vienais iš stipriausių rinkoje. Dėka šių savybių vartus galime pagaminti iki 50 m² ploto.

Vartai lengvai automatizuojami ir  gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Esant automatikai vartų rakinimas nebūtinas, o jei automatikos nėra pasiūlysime Jums buitinių ir pramoninių spynų.

Panoraminiai vartai pramonei

     TL FV – panoraminiai vartai nepakeičiami patalpoms, kur reikalingas natūralus apšvietimas ar įrengta ekspozicija. Vartų skaidrioji dalis – langai – montuojami į lengvą aliuminio rėmą. Dureles galima įrengti netgi vartuose, kurių visi segmentai panoraminiai. Maksimalūs panoraminių vartų dydžiai: plotis – 6 m, aukštis – 5m. Jei reikalingi dar didesni vartai – būtinai pasitarkite su mūsų specialistais. Vartai lengvai automatizuojami ir  gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Esant automatikai vartų rakinimas nebūtinas, o jei automatikos nėra pasiūlysime Jums buitinių ir pramoninių spynų.

Ventiliaciniai vartai pramonei

     TLT – ventiliacinių sekcinių vartų gamybai naudojamas perforuotas plienas ir aliuminis. Tokie vartai pralaidūs orui ir šviesai, todėl juos tikslinga naudoti požeminiuose garažuose ar patalpose, kur reikalinga ventiliacija ir nėra svarbios šiluminės sąlygos.

Vartai lengvai automatizuojami ir  gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Esant automatikai vartų rakinimas nebūtinas, o jei automatikos nėra, pasiūlysime Jums buitinių ir pramoninių spynų.

Garažo vartai
garažo vartai
Garažo vartai