Roletai, žaliuzės ir tinkleliai nuo vabzdžių

Roletai

     Roletai pastaraisiais metais tapo itin populiarūs ne tik dėl lengvos  priežiūros, bet ir dėl novatoriškų sprendimų apsaugančių patalpas nuo saulės spindulių. Roletas gali būti valdomas grandinėle, elektros varikliu ir jungikliu arba nuotolinio valdymo pulteliu. Patraukus grandinėlę, audinys pakeliamas arba nuleidžiamas. Jeigu valdomas su sieniniu jungikliu arba nuotoliniu valdymo pultu, paspaudus klavišą yra pakeliamos arba nuleidžiamos. Gali būti tvirtinami prie sienos, lubų, lango nišoje, prie lango rėmo, montuojami prie stoglangio. Tai yra vienas iš populiariausių šio amžiaus langų uždengimo įtaisų, naudojamų namuose bei biuruose. Jie gali būti naudojami tiek derinant prie tradicinių užuolaidų, tiek kaip atskiras elementas. Siūlome didžiulę audinių tipų, spalvų bei raštų įvairovę, kurią lengvai pritaikysite prie bet kokio stiliaus interjero. Galima rinktis iš keleto roletų tipų: klasikiniai arba kitaip vadinami Standart ir Mini, plastikiniams langams, stogo langams, valdomi iš apačios į viršų, lux sistemos. Pastaroji dažniausiai yra naudojama kai langai būna su stiklo paketu iš trijų stiklų.

Žaliuzės

     Žaliuzės – tai praktiškas langų dekoravimo ir apsaugos nuo saulės pasirinkimas. Jų pagalba galima lengvai reguliuoti šviesos srautą. Jos itin populiarios biuruose, mokyklose, gydymo įstaigose, tačiau puikiai tinka ir namuose. Didelis vertikalių ir horizontalių žaliuzių pasirinkimas leis išsirinkti labiausiai tinkantį variantą.

Horizontalios žaliuzės – yra klasikinio stiliaus langų uždengimas. Žaliuzės leidžia kontroliuoti patalpų apšvietimą ir puikiai apsaugo jas nuo per didelio įšilimo. Taip pat yra lengvai reguliuojamos,

Vertikalios žaliuzės – yra gaminamos tik iš aukštos kokybės medžiagų. Jos gali būti pritaikomos ne tik langų uždengimui, bet net ir patalpų atskyrimui. V ertikalios žaliuzės yra lengvai ir patogiai valdomos.

Medinės žaliuzės gaminamos iš medienos ir padengiamos specialiu laku, kad jos nebluktu ir neskilinėtu nuo saulės spindulių.

Tinkleliai nuo vabzdžių

     Tinklelis nuo vabzdžių – idealus sprendimas veiksmingai apsaugant namus nuo nepageidaujamų vabzdžių, o su specialiu antialerginiu tinkleliu sumažinamas iš išorės patenkančių alergenų skaičius. Tinkleliai nesunkiai pritaikomi įvairių formų bei tipų langams ir durims – plastikiniams, mediniams, aliuminio. Tinkleliai yra montuojami iš vidaus, todėl tai nesukelia jokių nepatogumų viršutiniuose aukštuose gyvenantiems. Tinklelių ilgaamžiškumą užtikrina tai, jog yra gaminami iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo audinio pluošto, aplieto PVC sluoksniu.

žaliuzės
žaliuzės
žaliuzės