Šarvuotos durys

     Pagrindinės visų namų apsaugos priemonės, yra būtent lauko durys ir jų spynos. Patikimiausiomis durimis prieš įsilaužimus, laikomos – šarvuotos durys. Šarvuotos durys pasižymi geru mechaniniu atsparumu ir sandarumu, specialiai pritaikomais užraktais, atsparumu įsilaužimui, patikimumu, bei garso ir šilumos izoliacija. Labai svarbu yra suderinti šių abiejų faktorių duetą. Jei gera ir kokybiška spyna bus įrengta nešarvuotose duryse – ji neatliks jai skirtos funkcijos, todėl siekdami tinkamai apsaugoti būstą – jo užraktą ir šarvuotas duris reikėtų rinktis vienu metu. Patikimumą ir saugumą užtikrina tokios šarvuotos durys, kuriose sumontuojamos kelios, skirtingų rakinimo sistemų spynos. Labai svarbu, kad šarvuotos durys būtų įstatytos taip, kad atsidarytų į išorę, tokiu būdu vagims tikrai bus sunkiau įsilaužti į vidų. Taip pat labai svarbu laikytis visų kitų šarvuotų durų montavimo taisyklių.
Kadangi šarvuotų durų asortimentas labai platus, neverta bijoti, kas šarvuotos durys netiks namų interjerui, galima rinktis tiek įvairaus dizaino, stiliaus ir spalvinės gamos.
Mes siūlome šarvuotas vidines duris ir šarvuotas lauko duris, kurios net ir po ilgo laiko nesideformuoja ir yra ypatingai sandarios, su labai gera šilumos ir garso izoliacija. Mūsų šarvuotos durys, yra tikrai puiki apsauga nuo vagių. Galime atlikti ir šarvuotų vidaus durų apdailą.

šarvuotos durys
šarvuotos durys
šarvuotos durys