Palangės

     Gražu ir malonu akiai, kai kuriant namų interjerą, atkreipiame dėmesį į visas smulkmenas ir detales. Estetiškai sutvarkytos sienos, kokybiškos durys, tinkamai pasirinkti langai ir palangės – visa tai turi didelę įtaką namų jaukumui.

Teisingai pasirinktos ir tvarkingai sumontuotos lauko ir vidaus palangės yra papildoma apsauga ir  neleidžia šaltam orui patekti į vidų, o šilumai išeiti į lauką. Jos taip pat yra interjero dalis, kurią galima taikyti pagal savo poreikius ir pomėgius. Gėlių mėgėjams jos reikalingos platesnes, tam  kad būtų šviesi ir patogi vieta augalams, minimalistinio stiliaus gerbėjai – priešingai, stengiasi neapkrauti savo buities įvairiais daiktais, todėl vidaus palangės dažniausiai būna gerokai siauresnės.
Vidines palanges rekomenduojame rinktis iš dviejų medžiagų tipų – iš plastikines PVC arba medžio drožlių plokštės MDP. Ir vienos, ir kitos palangės turi nemažą spalvų pasirinkimą ir yra taikomos prie pasirinktų langų. Lauko palangės – derinamos prie stogo ir lietvamzdžių sistemos spalvos, jos namo fasadui suteikia išbaigtumo vaizdą. Lauko palangės dažniausiai  gaminamos iš cinkuotos, kiek rečiau iš poliesteriu arba plastizoliu dengtos skardos.

Vidaus palangės, pagamintos iš medžio drožlių plokštės – MDP

     MDP palangės yra gaminamos iš vandeniui atsparių medžio drožlių plokščių, kurios yra ypatingai patvarios ir ilgaamžės. Šiuo metu šios palangės laikomos populiariausiomis, būtent dėl jų teigiamų savybių. Mes siūlome Belgijos firmos TRIPLACO medžio drožlių plokščių palanges su snapeliu, kurios yra  padengtos aukšto spaudimo laminatu. MDP palangių vidurinio impregnuoto sluoksnio tankis – virš 700 kg/m3, pagal sertifikatą DIN52361/EN323, drėgmės atsparumas – V100. Pagrindo storis – 18 mm, snapelis – 36 mm. Laminavimo storis – 0,7 mm, šis laminatas suteikia palangėms ypač didelį mechaninį ir cheminį atsparumą. Didžiausias galimas palangės ilgis – 4,2 m.

Palangių, pagamintų iš medžio drožlių plokštės standartiniai pločiai: 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm, 500 mm, 550 mm, 600 mm, 650 mm, 700 mm, 750 mm, 800 mm.
Palangių spalvos: balta, su medžio imitacija (balta), klevas, bukas, ąžuolas, uosis, šviesus ąžuolas, tamsus ąžuolas.

Plastikinės vidaus palangės – pagamintos iš PVC

     Plastikinės palangės – taip pat dažnai pasirenkamos, dėl pagrindinio savo privalumo – atsparumas drėgmei. Šias palanges patartina naudoti patalpose, kuriose būna labai drėgna. PVC palangės yra atsparios daugeliui išorinių poveikių – saulės, šalčio, be to jos ilgai išlaiko formą, jas lengva prižiūrėti. Kad ir kaip bebūtų keista – plastikinių palangių izoliacinės savybės yra daug geresnės nei medinių, betoninių ar natūralaus akmens palangių. Dar šios palangės yra patogios tuo, kad  atsparios įvairiausiems mechaniniams pažeidimams – vandeniui ir trinčiai, sunkiai dega, yra lengvai valomos buitiniais valikliais. Tokį atsparumą plastikinė palangė įgauna padengus tuščiavidurį  plastikinį profilį kokybišku melamino sluoksniu.

Plastikinių palangių standartiniai pločiai: 100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm, 500 mm, 550 mm, 600 mm.
Palangių spalvos: balta, auksinis ąžuolas, raudonmedis, bukas, vyšnia, marmuras, aliuminis.

Montuojant vikių tipų palanges, jų kraštų uždengimui naudojami antgaliai, tam , kad suteikti išbaigtumo vaizdą.

Lauko (išorinės) palangės

     Prie plastikinių langų siūlomos ir lauko/išorinės palangės, jos gali būti padengtos keliais variantais:

Plastizoliu – tai labai atspari korozijai ir kitiems aplinkos poveikiams medžiaga, lakštai su šiuo padengimu – lengvai formuojami, su jais patogu dirbti. Padengimo storis: 0,175mm, lakšto storis: 0.50 mm.
Poliesterio – tai ypatingą lygumo ir švelnaus paviršiaus pojūtį suteikianti medžiaga. Padengimo storis: 0,027mm, lakšto storis: 0,45mm.

Tiek vienam, tiek kitam padengimui taikome 10 metų garantiją

Lauko palangių plotis – nuo 30 mm iki 600 mm
Lauko palangių ilgis – iki 3 metrų

mediniai langai
palangės
palangės