Lauko durys

PLASTIKINĖS LAUKO DURYS

     Yra toks posakis – žmogų pasikisi pagal rūbą, tai apie namus galime spręsti pagal duris. Tvarkingos lauko durys – tai tarsi mus pasitinkančių namų veidas, atitinkamai nuteikiantis ir nemažai pasakantis apie tai, ko tikėtis peržengus namų slenkstį. Mūsų gaminamos lauko durys yra šiltos, ekologiškos – be švino, patvarios, tvirtos ir ilgaamžės, taip pat jos yra labai įvairaus dizaino. Pateiksime keletą, jums padėsiančių suprasti, lauko durų variantų – plastikinių, žaliosios linijos, spalvotų, lauko durų su medžio imitacija ar tiesiog daugelio mėgstamų – medinių lauko durų.
Visos, pas mus gaminamos plastikinės durys ir plastikiniai langai, taip pat ir jų konstrukcijos gaminamos iš vokiškų GEALAN PVC profilių. Dėl šių profilių konstrukcijos visų plastikinių lauko durų techninės savybės, yra išbaigtos iki pačių smulkiausių detalių.GEALAN profilių sistemos atitinka visus techninius šilumos bei triukšmo izoliacijos, saugumo reikalavimus, o durys pagamintos naudojant šiuos profilius – estetinius šiuolaikinės architektūros poreikius.
Mums rūpi Jūsų sveikata ir aplinka, kurioje Jūs gyvenate, būtent dėl to mūsų plastikinės lauko durys gaminamos be švino. Deja, tenka tik apgailestauti, kad dar iki šiol dauguma langų ir durų gamintojų vis tebenaudoja PVC stabilizatorius su švino junginiais, tačiau savo požiūriu mes ir skiriamės nuo daugelio gamintojų.

PROFLIŲ SISTEMOS, skirtos lauko durų gamybai –  S 8000 IQ IR S 3000
     Lauko durys – tai  namo vizitinė kortelė, tarsi akys – originali architektūrinė išraiška, suteikianti jūsų namui nepakartojamą stilių. Mes pristatome – MEGRAME plastikinės durys gaminamos iš GEALAN S 3000, susidedančių iš 3 kamerų ir S 8000 IQ, susidedančių iš 6 kamerų profilių be švino. PVC danga dengtos durų plokštės paviršius yra atsparus visiems išoriniams poveikiams – smūgiams, saulės spinduliams, drėgmei ar cheminiam poveikiui. Visos lauko durų gamyboje naudojamos profilių sistemos yra sertifikuotos ir atitinka visus normatyvinius reikalavimus. Plastikinių lauko durų plokštės vidus užpildomas polistirolo arba poliuretano putomis, dėl tokių užpildų durų profilis pasižymi ypač geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis.

ŽALIOJI LINIJA – DURYS BE ŠVINO
Stengiamės būti neabejingi šiandien ypač opioms aplinkosaugos problemoms žmonių sveikatai, todėl nuo 2006 metų plastikines MEGRAME lauko duris gaminame iš bešvinio profilio. Lauko durys yra patvarios, stabilios, atsparios išoriniam poveikiui. Svarbiausia yra tai, kad vokiškų GEALAN profilių sudėtyje esantis stabilizatorius nėra toksiškas ir nekenkiantis aplinkai ir žmonių sveikatai. Šiuos PVC profilius galima panaudoti antrinėms žaliavoms ir sėkmingai perdirbti.

SPALVOTOS PLASTIKINĖS LAUKO DURYS – originalūs sprendimai
     Spalvotos plastikinės durys leidžia įgyvendinti įvairiausio dizaino projektus, nestandartinius kliento norus ar atsižvelgti į architektūros regionines ypatybes. Siūlomų atspalvių paletė atitinka visus, net ir nestandartinius, pageidavimus: galite pasirinkti reikalingą spalvą nuo taurios baltos iki prašmatnaus sidabro. Dažai patvirtinti RAL atitikimo ženklu. Spalvos išgaunamos koekstruzjos būdu, kai yra sulydomi baltas PVC ir spalvotas akrilo sluoksnį.
PLASTIKINĖS DURYS SU ĮVAIRIAIS MEDIENOS IMITACIJOS RAŠTAIS
Jei mėgstate natūralumą ar pageidaujate įrengti namų fasadą, išlaikant medinių durų estetiką, bet kartu norite išlaikyti šiuolaikinių durų technologinių privalumus, siūlome puikią alternatyvą – plastikines duris, laminuotas imituojant įvairiausius medienos raštus. Tokia imitacija padengtos lauko durys atrodo kaip pagamintos iš natūralios medienos, tačiau turi savo išskirtinį, kliento poreikius atitinkantį dizainą ir medžio imitacijos raštą.

PLASTIKINĖS STUMDOMOS TERASOS DURYS
Plastikinės stumdomos durys – tai ir lauko , ir vidau durys viename. Dažniausiai naudojamos atskiriant dideles erdves – išėjimus į terasas, balkonus ar sodus. Durys turinčios slankiojamą sistemą sėkmingai gali būti montuojamos tiek naujai pastatytose, tiek renovuojamuose patalpose. Stumdomos durys – pasižymi Dideliais stiklinimo plotais, tai patalpoms suteikia daugiau šviesos ir erdvės pojūtį.

MEDINĖS LAUKO DURYS 

     Medinės lauko duris – visada buvo laikomos ir tikriausiai liks, ne pačiu pigiausiu, bet tikrai ekologiškiausiu gaminiu. Tokias duris renkasi žmonės, turintys išskirtinį skonį ir stilių, ypatingai vertinantys natūralumą, siekiantys turėti jaukią aplinką. Medis absoliučiai natūrali medžiaga, todėl nėra jokių spalvinių, dydžių ar formų apribojimų, plati spalvų paletė, galimybė rinktis medienos rūšį. Dėl šių savybių  architektai ir dizaineriai vis dažniau pataria rinktis medinius langus ar duris. Mediniai langai ir durys visada suteiks Jūsų namams jaukumo, šilumos, natūralumo ir solidumo. 


KODĖL VERTA RINKTIS MEDINES LAUKO DURIS IR LANGUS?
– Palyginus su visomis kitomis dirbtinėmis medžiagomis – Medžio durys ir langai turi kur kas geresnės šilumos izoliavimo savybes.
– Kadangi Medžio šiluminio plėtimosi koeficientas pats mažiausias, tai palyginus su kitomis medžiagomis, durys išlieka stabilios, atsparios deformacijai, bet turi puikias savybes įvairiems dizainams kurti.
– Medinės durys ir langai patrauklūs dėl savo ilgaamžiškumo. Visiems savo gaminamiems produktams iš medžio, suteikiame net 10-ies metų sisteminę garantiją! Mūsų langai ir durys, pagaminti mūsų įmonėje, atitinka aukščiausius Europos kokybės reikalavimus.
– Medinės durys ir langai – ekologiški ir kvėpuojantys, tam, kad išlaikyti šias savybes Medžio apdirbimui naudojame natūralių medžiagų pagrindu pagamintos priemonės. Medis “kvėpuoja” – taip išlaikomas oro drėgmės balansas patalpose.
– Savo natūralumo dėka – Medis neleidžia susidaryti šalčio slenksčiams ir vandens kondensatui.
Neribotos spalvų ir dizaino galimybės.

mediniai langai
mediniai langai
mediniai langai