Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema

     Pristatome  tikrą naujieną – balkonų stiklinimas aliuminio rėmo stumdoma sistema.  Šio naujoviško tipo balkonų stiklinimas puikiai tinka tiek daugiabučių, tiek individualių namų įvairių konstrukcijų balkonams, lodžijoms, verandoms ar terasoms.

Balkonų stiklinimas stumdomomis aliuminio konstrukcijomis ypatingas savo lengvumu, sistemos stumdomos dalys yra įrėmintos plonais ir elegantiškais aliuminio rėmeliais. Sistemai lengvumo priduoda ir 4 milimetrų stiklai, esantys aliuminio rėmelyje, jie labai lengvai važinėja ant rėmo pritvirtintais bėgeliais. Kad sistema išliktų ne tik lengva, bet ir sandari –  Balkonų stiklinime naudojami specialūs sandarinimo šepetėliai ir vandens nubėgimo kanalai, pastarieji neleidžia drėgmei patekti nei į konstrukcijos, nei į patalpos vidų, būtent taip  užtikrinamas viso balkono stiklinimo sandarumas.

Balkonų stiklinimas rėminėmis stumdomomis aliuminio konstrukcijomis siūlomas rinktis tais atvejais, kuomet teikiate pirmenybę ne šilumai, o išoriniam dizainui ir tiesiog norite šiek tiek apsisaugoti nuo žvarbaus vėjo, kritulių ar gatvės triukšmo.

Balkonų stiklinimas aliuminio rėmine sistema – inovacinis architektūrinis sprendimas, puikiai tinkantis ir atšiauraus klimato poveikio regionams. Sistemos aliuminio profiliai idealiai atitinka maksimalius temperatūrinius svyravimą nuo -50 iki +50 laipsnių pagal Celsijaus skalę, todėl yra stabilūs ir ilgaamžiai. Nors ši sistema nėra skirta išlaikyti aukštesnei šilumos temperatūrai, tačiau aliuminio balkono stiklinimas – pakankamai sandari konstrukcija išlaikanti iki 10 laipsnių aukštesnę temperatūrą net ir  šaltuoju metų sezonu.
Aliuminio rėminės balkono stumdomos sistemą verta rinktis dėl jos funkcionalumo, ypatingo lengvumo, modernaus ir elegantiško dizaino, šilumos prevencijos, ekologiškumo ir lengvos priežiūros.

Aliuminio rėminės balkono stumdomos sistemos privalumai:

 • Funkcionalumas;
 • Modernus, elegantiškas dizainas;
 • Ilgaamžiškumas;
 • Saugumas;
 • Šilumos prevencija;
 • Apsauga nuo triukšmo, kritulių, vėjo;
 • Ekologiškumas;
 • Lengva priežiūra.
balkonų stiklinimas
balkonų stiklinimas
balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas aliuminio rėmine sistema – įvairias galimybes suteikiantis sprendimas, užtikrinantis konstrukcijos matmenų ir dizaino įvairovę. Balkonų stiklinimas galimas tokiais būdais:

 • Balkono stiklinimas, kai pagrindinė konstrukcija tvirtinama panaudojant senojo balkono turėklus;
 • Balkonų stiklinimas, kai pagrindinė konstrukcija apima visą balkono aukštį nuo grindų iki lubų. Šiuo atveju pasiekiami maksimalūs stumdomų dalių išmatavimai –  stumdomos balkono stiklinimo dalys atitinka balkono aukštį;
 • Balkonų stiklinimas, kai pagrindinė konstrukcija yra per visą balkono aukštį, tačiau apatinė dalis stacionari vitrininė, o viršutinė – atitinkanti standartinio balkono modelį, o jo  stumdomos dalys yra apie 1500 mm aukščio;
 • Balkonų stiklinimas apvaliomis ar kampinėmis konstrukcijomis, tokio tipo balkonas yra ne tiesus, o turi laipsninį užsukimą ar 90 laipsnių kampą.

Stumdomas aliuminio balkonų stiklinimo sistemas reikėtų rinktis atsižvelgiant į pageidautiną atidaromų dalių kiekį ir balkono stiklinimo ilgį. Balkonų stiklinimas gaminamas dviejų ir trijų bėgelių aliuminio stumdoma sistema.

Turėtumėt žinoti, kad balkonų stiklinimas stumdomomis aliuminio konstrukcijomis nėra užtikrinama pakankama šilumos izoliacija, tokia kurią gali užtikrinti balkonų stiklinimas plastikinių langų sistema.

Balkonų stiklinimas dviejų bėgelių aliuminio stumdoma sistema

Dviejų bėgelių balkono stiklinimas – tai tokia lango konstrukcija, galinti turėti dvi, tris ar keturias stumdomas lango dalis ir turinti dvejus bėgelius. Dviejų bėgelių balkono stiklinimą siūlome rintis tuo atveju, kai balkono ilgis yra iki 4 metrų. Tai yra šiuolaikiška, patogu, ilgaamžiška, daug šviesos, vasaros metu galima turėti pakankamai erdvų atvirą balkoną.

Balkonų stiklinimas trijų bėgelių aliuminio stumdoma sistema

Trijų bėgelių balkono stiklinimas – tai tokia lango konstrukcija, galinti turėti tris, keturias, penkias ar šešias stumdomas lango dalis ir turinti tris bėgelius. Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio rėmine sistema – šiuolaikiška, patogu, ilgaamžiška, daug šviesos, vasaros metu galima turėti erdvų atvirą balkoną.

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio rėmine sistema gali būti baltos ir anoduoto aliuminio spalvos.

Anoduoto aliuminio profiliai – tvirti ir atsparūs lauko sąlygoms, tinka lietuviškam klimatui. Balkonų stiklinimo gamyboje naudojami profiliai gali būti dažomi milteliniu būdu, pagal RAL 9006 spalvų paletę. Pačiam balkono įstiklinimui naudojamas grūdintas, laminuotas-saugus arba paprastas stiklas, galima naudoti įvairaus storio ir spalvų užpildus.

Balkonų stiklinimo aliuminio rėminės stumdomos sistemos priežiūra ir eksploatacija – parasta: išimti ir išvalyti judančias dalis yra patogu ir nesudėtinga.

Rekomendacijos:  pasirinkdami balkono stiklinimą, būtinai ypatingą dėmesį atkreipkite į įmonės patikimumą ir jos teikiamas garantijas. Balkono stiklinimas yra pakankamai sudėtinga  konstrukcija, reikalaujanti ilgametės montavimo darbų patirties. Montažo metu reikia išlaikyti kokybę ir užtikrinti balkono stiklinimo izoliaciją nuo drėgmės ir kritulių. Balkonų stiklinimo montavimas reikalauja atlikti saugų apskardinimą balkono viršuje ir apačioje, priešingu atveju lietus ar sniegas gali padaryti nemažai žalos ne tik jūsų gyvenamojoje erdvėje, bet ir kaimynų.