mediniai langai

     UAB Langų ekspertas teikia langų, durų ir jų konstrukcijų iš plastiko, medžio ir aliuminio montavimo bei garantinio aptarnavimo paslaugas, projektuoja, atlieka apdailos darbus ar kompleksinės renovacijos darbus.

Mes užtikriname, kad visą paslaugų komplektą įsigysite iš vienų rankų: nuo profilių, stiklo paketų gamybos iki konstrukcijų montavimo, apdailos darbų ir garantinio aptarnavimo, todėl bendrovė gali pasiūlyti Jums ne tik aukščiausią gaminių kokybę, bet ir labai konkurencingą gaminių ir paslaugų kainą, atitinkančią Jūsų poreikius bei norus.

Matavimo paslaugos

     Mes teikiame gaminių matavimo paslaugas. Langų ir durų angų matavimas – pirmasis žingsnis šiltų ir kokybiškų langų link. Gaminių angų matavimas – sudėtingas darbas, reikalaujantis techninių ir statybinių žinių, ilgametės darbo patirties, todėl rekomenduojama šį darbą patikėti mūsų įmonės specialistams.

Susisiekę su mūsų specialistu telefonu ar elektroniniu paštu ir pateikę preliminarius langų išmatavimus, t.y. aukštį ir plotį, taip pat nurodę planuojamą varstymą ir dalinimą sužinosite pradinę gaminių kainą, tačiau galutinė keičiamų ar naujai montuojamų langų ir durų kaina priklauso nuo pasirinkto gaminio tikslių matmenų bei atliktinų darbų.

Konstruktorius atvykęs į jūsų namus ar biurą, išklausys jūsų pageidavimus ir pasiūlys, kokie būtent langai ar durys rekomenduojami ir suteiks visą produkto techninę informaciją, įvertins montavimo ar apdailos darbų sudėtingumą.

Montavimo paslaugos

     Kokybiškas langų ir durų montavimas yra vienas svarbiausių rodiklių, lemiančių nepriekaištingą naujų gaminių kokybę bei ilgalaikę jų eksploataciją. Plastikinis langas, pagamintas net ir iš geriausio profilio, nebus sandarus ir kokybiškas, jei jis bus sumontuotas naudojant nekokybiškas medžiagas ir technologijas.

Renkantis langus nereikėtų susigundyti tik maža produkcijos ir paslaugų kaina. Dažniausiai tokiems gaminiams naudojamos pigios, nekokybiškos, neaiškios kilmės žaliavos, o montavimo paslaugas atlieka nekvalifikuoti darbuotojai. Dėl netinkamai atliktų montavimo paslaugų dažnai iškyla problemų langus eksploatuojant. Neteisingai sumontuoti langai po kelerių metų ar net greičiau gali deformuotis, praranda sandarumą, tampa sunkiai varstomi ir reikalauja remonto.

Mes teikiame plastikinių, medinių bei aliuminio langų montavimo paslaugas. Bendrovė atlieka montavimo paslaugas pagal Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos parengtas “Langų, durų ir jų konstrukcijų montavimas” taisykles, paruoštas remiantis ST2491109.01.2008 reikalavimais.

Langų reguliavimas ir remontas

• langų reguliavimas, priežiūra ir remontas;
• stiklo paketų keitimas;
• lango ir durų apkaustų (varstymo mechanizmų) profilaktinis sutepimas;
• gaminio nuvandeninimo sistemos techninė profilaktika;
• sandarinimo tarpinių (gumų) keitimas;
• langų ir durų rankenų keitimas;
• vidaus ir lauko durų spynų keitimas;
• balkono durų rankenėlės montavimas;
• lauko durų pritraukėjo montavimas.

Apdailos darbai

Mūsų kvalifikuoti meistrai, turintys ilgametę darbo patirtį, kokybiškai atlieka pastatų išorės ir vidaus apdailos darbus, kurie apima glaistymą, dažymą, tinkavimą ir kitus įvairius apdailos darbus. Apdailos darbai atliekami visuomeninės, gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatuose.